1- 5 KL. MOKSLO METŲ PABAIGOS, BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ SUTIKTUVIŲ ŠVENTĖ

DSC_0318Gegužės 31 dieną Paluknio „Medeinos“ gimnazijos 1-5 klasių mokiniams, kaip ir visiems Lietuvos pradinukams, nuskambėjęs Paskutinis skambutis paskelbė mokslo metų pabaigą ir ilgai lauktų vasaros atostogų pradžią. Ši diena taip pat ypatinga ir tuo, jog buvę ikimokyklinukai tapo būsimais priešmokyklinukais, o pastarieji – būsimais pirmokais.

Mes net nepajutome, kaip greitai prabėgo mokslo metai, kad jau metas apibendrinti nuveiktus darbus. Šventiškai išpuošta gimnazijos aktų salė aidėjo nuo vaikų šurmulio, dainų, šokių ritmo bei pastarųjų tėvelių jaudulio – ši diena šiais mokslo metais jų vaikams buvo paskutinė.

DSC_0301Renginys prasidėjo 5-6 kl. „Kaubojų“ šokiu (vadovė  I Grigienė),  pradinių klasių muzikinio teatro studijos „Lašeliukai“ nariai parodė spektaklį „Zuikis Puikis“ (vadovės L.Samosionokienė, A. Kuchanauskienė). Taip pat programoje dalyvavo priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai, kurie parodė literatūrinę DSC_0285kompoziciją „Mano abėcėlės“ (mokytoja A. Židanavičienė), šokių derinius (vadovė I. Grigienė). Po pasirodymo būsimus pirmokus pasveikino būsima auklėtoja N. Krutikovienė, kuri domėjosi vaikučių žiniomis, jų noru eiti į pirmą klasę, įteikė simbolines dovanėles. DSC_0304Priešmokyklinė grupė ilgai neliko tuščia. Mokytoja A. Židanavičienė pasitiko gausų būrį būsimų priešmokyklinukų, kurie nors ir nedrąsiai, tačiau ryžtingai deklamavo eiles, atsakinėjo į mokytojos užduodamus klausimus.

DSC_0312Renginiui įpusėjus scenoje pasirodė ketvirtokai. Mokiniai deklamavo atsisveikinimo eiles, ištarė „sudie“ pradinių klasių mokiniams, dėkojo juos mokiusiems mokytojams. Išlydėdama savo mokinius, nuoširdžius ir prasmingus linkėjimus jiems skyrė auklėtoja N. Krutikovienė. Prisiminimui mokytoja Neringa kartu su buvusia šios klasės mokytoja E. Jurkevičiene ketvirtokams įteikė savo rankomis pagamintas knygeles, kuriose suklijuoti gražiausi mokinių darbeliai, rašinėliai, nuotraukos. Sveikinimo žodį tėvelių vardu mokytojoms tarė A. Bubelevičienė. Tėvai įteikė mokytojoms nuostabias orchidėjas.

Mokyklos direktorius V. Gustas įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus mokiniams, baigusiems ketvirtą klasę, palinkėjo jiems gero poilsio, būti drausmingiems gatvėje, kelyje, prie vandens telkinių. Direktorius džiaugėsi 2015-2016 mokslo metų mokinių pasiekimais. Patiems geriausiems 1-5 klasių mokiniams buvo įteiktos padėkos už labai gerą, gerą mokymąsi, dalyvavimą įvairiose olimpiadose, už  mokyklos vardo garsinimą rajone.

Šventės svečius ir visą gimnazijos bendruomenę mokiniai džiugino linksmomis dainomis, nuotaikingais šokiais, nuoširdžiais padėkos žodžiais, skirtais tėvams ir  mokytojams. Po šventės visi išsiskirstė linkėdami vieni kitiems turiningų atostogų, gražios ir saulėtos vasaros.

Neringa Krutikovienė,

pradinio ugdymo  vyr. mokytoja