Virvės traukimo varžybos

1038572016-04-28 gimnazijoje vyko Trakų rajono mokinių virvės traukimo varžybos. Jose dalyvavo komandos, atstovavusios trims švietimo įstaigoms – Onuškio Donato Malinausko, Aukštadvario ir Paluknio „Medeinos“ gimnazijoms.

Komandų nariai prieš varžybas buvo pasverti, kad būtų nustatytas bendras kiekvienos komandos svoris. Maksimaliai leistinas – 560 kg.

Varžybos vyko sklandžiai, komandos kovojo atkakliai. Teisėjas Audrius Kazlauskas prižiūrėjo, kad būtų laikomasi taisyklių, o svečiai – mokytojai Alma Kazlauskienė ir Eimantas Masilionis – palaikė savo ugdytinius energingais plojimais.

Po atkaklios kovos paaiškėjo varžybų nugalėtoja – pirmąją vietą laimėjo mūsų, Paluknio „Medeinos“ gimnazijos, komanda. Sveikiname ją!!!

Audrius Kazlauskas, kūno kultūros mokytojas