Dalyvavome jaunųjų skaitovų konkurse

SkaitovaiGegužės 6-ąją Trakų švietimo pagalbos tarnyboje vyko jaunųjų skaitovų konkursas „Po gimtinės stogu“. Juo minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Penkioliktąjį kartą vykstančiame renginyje dalyvavo 33 Trakų rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į du pogrupius: 3-4 ir 5-7 metų.

Mūsų gimnazijai atstovavo Aurelija Virganavičiūtė. Po gimtines stMergaitė, padeklamavusi Vytės Nemunėlio eilėraštį „Mano Vytis ir trispalvė“, apdovanota Lietuvos Respublikos Seimo narės Dangutės Mikutienės padėka už meilę ir pagarbą meniniam žodžiui bei gimtajai kalbai. Seimo narės padėka už vaikų meninės saviraiškos skatinimą, puoselėjant gimtosios kalbos grožio tradicijas, įvertinta ir Aurelijos mokytoja Ala Židanavičienė.

Ala Židanavičienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja