Titulinis

„Savaitė BE PATYČIŲ 2013“

Šįmet mokykla jau ketvirtąjį kartą dalyvavo respublikinėje ,,Savaitėje BE PATYČIŲ“. Kovo 18 – 22 d. vyko įvairūs patyčių prevencijai skirti renginiai: Šypsenos  dieną šypsojomės vieni kitiems, Linkėjimų dieną rašėme gražius žodžius, Filmų dienomis žiūrėjome filmukus prieš paty-čias. Mokytojas D. Kuchanauskas 3-7 klasių, o direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Dovydėnienė 8-11 klasių mokinius supažindino su rudenį norvegų vykdytos mokyklos 3 – 10 klasių mokinių internetinės apklausos apie patyčių mastą mokykloje duomenimis. Kitą dieną vyko filmų refleksija. Tai suprantama, nes šiais metais mokykla baigia vykdyti tarptautinę patyčių prevencijos programą „Olweus“ ir sieks tapti Olweus mokykla.

Paskutinę dieną visų klasių mokiniai klijavo bendrą plakatą su pirmąja Olweus programos taisykle prieš patyčias: „MES NESITYČIOSIME IŠ KITŲ!“. Tikime – taip ir bus. Visada.

Leonora Daugudienė,

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos socialinė pedagogė

Stanislovo Samosionoko nuotraukose:

0995 – aštuntokė G. Azarovskaja Linkėjimų dieną;

1031 – visų mokinių bendras darbas – plakatas „Mes nesityčiosime iš kitų!“

0980 – mokiniai klijuoja plakatą.