Titulinis

,,Happy English“

Gegužės 14 d. Senųjų Trakų  Andžejaus Stelmachovskio  pagrindinėje mokykloje organizuotas Trakų rajono pradinių klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas ,,Happy English“. Šio konkurso tikslas – skatinti mažuosius domėtis anglų grožine literatūra, poezija, dainomis ir drama ir  sugebėti  tai perteikti angliškai. Kasmet konkursas vis populiarėja. Šiemet susirinko dalyviai iš dešimties rajono mokyklų, o pasirodymų skaičius viršijo 20. Mokiniai angliškai deklamavo, dainavo, vaidino, inscenizavo, net pristatė kompozitoriaus Johano Sebastijano Bacho biografiją. Nuostabu, kad vertintoju dalyvavo ir vienas Amerikos ambasados  Lietuvoje darbuotojas, kuris objektyviai vertino mažųjų dalyvių raišką ir tartį bei nepamiršo apdovanojimų.

Džiugu, kad pirmą kartą šiame konkurse dalyvaujantys Paluknio ,,Medeinos“ vidurinės mokyklos dalyvės  - jungtinis 3-4 klasių mergaičių  (Julija Proškina, , Eva Vitkovska, Ana Buinovskaitė, Simona Maksimec, Agata Bartosevič, Miglė Dovsevičiūtė, Gabija Perstiniavičiūtė ,Auksė Aliukonytė) ansamblis pasirodė puikiai ir laimėjo pirmą vietą savo amžiaus grupėje atlikusios  dviejų populiarių anglų liaudies dainelių ,,Row Row Row Your Boat” ir ,,Once I Caught a Fish” sudėtingą derinį. Manau, kad komisija įvertino tiek taisyklingą tartį (ankstyvojo anglų kalbos ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė), tiek  tikslų ir melodingą  dainų atlikimą (muzikos mokytoja Laima Samosionokienė), tiek pačių mergaičių gyvybingą improvizaciją .  Dėkojame jums, kad sugebate bendradarbiauti siekiant vieno tikslo.

Gaila , kad didelės konkurencijos ketvirtokų tarpe neatlaikė Danielia Buinovskaitė, be klaidų ir išraiškingai deklamavusi eilėraštį ,,Shoo, Shoes, Shoo”. Galbūt gerdama arbatą iš jai atitekusio paguodos prizo, ji kantriai ištvers nuoskaudą.  Sėkmės ateityje (gal kada pavyks ištraukti tryliktą pasirodymų eilės numerį , šiandien ir  jis mums atnešė pergalę).

Pradinių klasių mokytojos Aušra Kuchanauskienė ir Laima Samosionokienė