Laimėjimai rajoniniame ,,Mažojo diktanto“ konkurse

Š. m. balandžio 5 d. Trakų švietimo pagalbos tarnyba organizavo rajoninį lietuvių kalbos raštingumo konkursą „Mažasis diktantas“ , kuriame dalyvavo 4-5 klasių mokiniai. Konkurso iniciatoriai šalyje yra VšĮ „Mokykla vaikams“.

Mūsų gimnazijai atstovavo 5 klasės mokinės Gabija Mikalauskaitė ir Evelina Daukševič. Tarp raštingiausių Trakų rajono penktokų Gabija Mikalauskaitė pelnė III vietą. Jai įteikta organizatorių padėka ir atminimo dovanėlė, Evelinai Daukševič – padėka už dalyvavimą konkurse. Mokines rengusiai lietuvių kalbos mokytojai Liudmilai Maksimec įteikta Trakų švietimo pagalbos tarnybos padėka.

Mokinės turėjo puikią galimybę gilinti lietuvių kalbos žinias, formuoti raštingumo įgūdžius, o mokytoja skatinti ir ugdyti itin gabius vaikus.

Liudmila Maksimec, lietuvių kalbos mokytoja