Baigėsi internetiniai konkursai

Dar žiemą mokiniai buvo kviečiami dalyvauti internetiniuose konkursuose – nacionaliniame konkurse „Švari kalba – švari galva“ ir edukaciniuose konkursuose „Olympis 2017 – pavasario sesija“.

Konkursuose „Olympis 2017 – pavasario sesija“ dalyvavo daugiau nei 24 tūkstančiai mokinių iš 897 Lietuvos mokymo įstaigų (2016 m. rudenį – 27 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 mokymo įstaigų). Įvairių mokomųjų dalykų edukaciniai konkursai vyko iki kovo 31-osios.

Kaip ir ankstesniais metais, „Olympyje“ dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai. Šį kartą aktyviausi buvo šeštokai ir septintokai. Jie pasirinko net 7 dalykų konkursus – lietuvių ir anglų kalbų, istorijos, matematikos, fizikos, informacinių technologijų ir geografijos. I-III laipsnio diplomus gavo Glorija Daukševičiūtė (6 kl.), Agata Bartoševič, Simona Maksimec,  Eva Vitkovska ir Ana Buinovskaitė (7 kl.). Rezultatai.

Balandžio 5 d. baigėsi jau 10-asis konkursas „Švari kalba – švari galva“, kurio organizatoriai skatina mokinius internetinėje erdvėje vartoti lietuviškus rašmenis ir taisyklingą lietuvių kalbą. Konkurse dalyvavo daugiau nei 14 tūkstančių mokinių iš 524 mokyklų.

I konkurso etapas kovo 20-24 d. vyko pačiose mokyklose. Jame dalyvavo 38 mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Nors į II etapą, vykusį Vilniuje, šį kartą nepateko nė vienas mokinys, džiaugiamės tuo, kad jėgas galėjo išmėginti visi norintys, o ne tik labai gerus ar puikius I pusmečio įvertinimus turintys mokiniai.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui