Anglų kalbos konkurse „Spelling Bee“

Š. m. balandžio 6 d. Trakų r. Lentvario M. Šimelionio gimnazijoje vyko  anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“, kuriame dalyvavo rajono mokyklų 5-6 klasių mokiniai, besimokantys anglų kalbos. Šio konkurso organizatorė –  anglų kalbos mokytoja Vita Sadauskienė.

Mūsų gimnazijai atstovavo 5 klasės mokiniai Mantas Ramonas, Adomas Ramonas, Danielius Zachaževskij (mokytoja Natalija Mikulskienė) ir 6 klasės mokiniai Glorija Daukševičiūtė, Donatas Aliukonis ir Titas Kuchanauskas (mokytoja Rūta Gustienė). Mokiniai turėjo puikią galimybę gilinti anglų kalbos, kaip bendravimo priemonės, žinias, formuoti taisyklingą anglų kalbos vartojimą.

Konkursas vyko keliais etapais. Kiekviename etape dalyviai, nenaudodami nei rašymo priemonių, nei popieriaus lapų, turėjo pasakyti po vieną anglišką žodį paraidžiui. Iš mūsų gimnazijai atstovavusių mokinių visus etapus sėkmingiausiai įveikė Titas Kuchanauskas – tarp šeštokų jis pelnė I vietą.

Konkurso organizatoriai I-III vietų laimėtojams įteikė diplomus, renginio svečiai – asmenines dovanėles, o visiems dalyvavusiems mokiniams – padėkas už dalyvavimą konkurse.

Natalija Mikulskienė, anglų kalbos mokytoja