Susitikimas su bendruomenės pareigūne

2017-04-11 gimnazijos informacinių technologijų kabinete įvyko mokytojų susitikimas su bendruomenės pareigūne Aneta Bubelevičiene.

Susitikimo dalyvius pareigūnė supažindino su Vilniaus apskrities VPK Trakų r. PK struktūra, paaiškino, kokių pokyčių nuo 2016 m. liepos mėnesio yra policijos komisariatuose. Pasak Anetos Bubelevičienės, vienas svarbiausių – policijoje pradėję dirbti bendruomenės pareigūnai, kuriems pavesta vykdyti prevencinę veiklą.

Renginyje diskutuota mokyklų vaiko gerovės komisijų paskirties ir bendradarbiavimo su policijos pareigūnais, tėvams skiriamų poveikio priemonių ir kitais klausimais. Mokytojai sužinojo apie naujoves, įteisintas 2017 m. sausio 1-ąją įsigaliojusiame naujajame Administracinių nusižengimų kodekse (ANK).

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kelionės įspūdžiai

Balandžio 8-10 d. keturios mūsų gimnazijos mokinės kartu su geografijos mokytoju metodininku Robertu Šalna ir Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos mokiniais bei mokytojais turėjo galimybę vykti į trijų dienų kelionę maršrutu Talinas–Stokholmas–Talinas–Ryga.

Balandžio 8 d. naktį iš Vilniaus išvykome Talino link. Mūsų laukė tolimas kelias. Apie pietus atvykę į Taliną didelį dėmesį skyrėme senamiesčio apžvalginei ekskursijai. Mes grožėjomės senoviniais viduramžių laikų pastatais ir klausėmės įdomaus gido pasakojimo. Po poros valandų, pasibaigus laisvam laikui, išskubėjome į laivų uosto terminalą ir buvome pasiruošę išplaukti. Kruiziniame kelte žiūrėjome koncertą, šokome, susipažinome vieni su kitais ir plaukdami Baltijos jūra linksmai leidome laiką. Skaityti toliau