Gimnazijoje – kasmetinė rajoninė 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada mūsų gimnazijoje jau tapo tradiciniu renginiu, organizuojamu nuo 2013 metų. Antrus metus olimpiadoje dalyvauja ir 3 klasės mokiniai. Šiais metais už olimpiados organizavimą buvo atsakinga darbo grupės pirmininkė Neringa Krutikovienė. Jai padėjo pradinio ugdymo mokytojos Laima Samosionokienė, Lina Ganevičienė ir vyresnių klasių matematikos mokytoja Natalija Pumputytė. Kaip ir pernai, šiemet ankstų balandžio 12 d. rytą į mūsų gimnaziją sugužėjo toks pats 3–4 klasių mokinių skaičius. Net 22 mokiniai kartu su mokytojomis atvyko iš šešių Trakų rajono švietimo įstaigų: Trakų ir Lentvario pradinių mokyklų, Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos, Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“, Rūdiškių ir Paluknio Longino Komolovskio gimnazijų. Dalyvavo ir šeimininkai – Paluknio „Medeinos“ gimnazijos mokinukai. Tai 3 klasės mokinė Sandra Proškina (mokytoja Laima Samosionokienė) ir 4 klasės mokiniai Kasija Karčmit ir Silvestras Tamaševskis (mokytoja Lina Ganevičienė).

Kol mokiniai sprendė labai sunkius, bet įdomius uždavinius, atvykusios mokytojos klausėsi Linos Ganevičienės pranešimo „Velykinių kiaušinių marginimas šilku“. Mokytoja pasidalijo gerąja darbo patirtimi apie velykinių kiaušinių marginimą dekupažo technika, dažymu nagų laku bei vaškinėmis kreidelėmis. Viešnios pačios išbandė  kiaušinių marginimo šilku techniką. Rezultatai  visas labai nudžiugino. Skaityti toliau