„Medeinos“ atstovai visuotiniame LKJBS „Žingsnis“ suvažiavime

2017 metų gruodžio 10-ąją Kaune, miesto savivaldybėje, įvyko Lietuvos krikščioniškojo jaunimo sąjungos „Žingsnis“, Lietuvoje koordinuojančios ir kuruojančios tarptautinės „Sniego gniūžtės“ (SG) programos vykdymą, visuotinis suvažiavimas. Viena suvažiavimo rengėjų –  Trakų r. Paluknio „Medeinos‘ gimnazijos IIIG kl mokinė Gabrielė Lėliūtė. dirbanti LKJBS „Žingsnis“ administracijoje.

Mūsų gimnazija yra LKJBS „Žingsnis“ skyrius ir vykdo SG programą, todėl 2 skyriaus koordinatorės – buvusi gimnazistė Gabija Mikulskaitė ir socialinė pedagogė Leonora Daugudienė suvažiavime dalyvavo su balso teise. Svečių teisėmis dalyvavo grupė IG kl. mokinių – Karolis Makarovas, Karolis Urbanavičius ir Nojus Urbelionis.

Suvažiavimo dalyviai visą dieną dirbo – klausėsi LKJBS „Žingsnis“ vadovybės ataskaitų, stebėjo įvairių nominacijų teikimą, dalyvavo naujosios valdybos ir etikos komisijos rinkimuose. Buvusi mūsų gimnazistė Svetlana Viktorija Buinovskaitė yra dirbusi  LKJBS „Žingsnis“ valdyboje, o sekmadienį į LKJBS „Žingsnis“ valdybą išrinkta Laura Kuchanauskaitė, taip pat neseniai baigusi mūsų gimnaziją.

Suvažiavimas priėmė rezoliuciją dėl LKJBS „Žingsnis“ pozicijos dėl alkoholio, tabako ir psichoaktyviųjų medžiagų politikos.

Rengėjai visiems LKJBS „Žingsnis“ skyriams įteikė dovanų – rinkinius reikmenų būsimosioms „Sniego gniūžtės“ stovykloms, LKJBS „Žingsnis“ ženkliukų, rašiklių, metodinės literatūros.

Socialinė pedagogė Leonora Daugudienė