Pirmokų išvyka į alpakų ūkį

Birželio 25 dieną, palydėdami pirmąjį vasaros mėnesį, 1 klasės mokiniai, jų mokytoja Neringa Krutikovienė bei mokinės mama Birutė Siniuvienė išsiruošė į Trakų rajono Seimėnų kaimą, kuriame įkurtas alpakų ūkis. Grupė keliavo mokykliniu autobusu.

Sodyboje mokiniai išklausė edukacinę pamokėlę apie kupranugarių giminės atstovus – alpakas, jų kilmę, mitybą, auginimą, naudą žmogui. Vėliau galėjo susitikti su alpakomis.

Būdami nuostabios gamtos apsuptyje, mokinukai žaidė su alpakomis, jas glostė, maitino skanukais – specialiu maistu. Ypač mieli buvo alpakų jaunikliai. O koks neapsakomas kailiuko švelnumas! Pirmokai ūkyje suposi žaidimų aikštelėje, mėgavosi  kraštovaizdžiu.

Laikas prabėgo labai greitai. Prieš išvykdami namo, mokiniai padėkojo alpakų ūkio šeimininkei ir pažadėjo vėl apsilankyti. Grįžtant dalintasi patirtais įspūdžiais, džiaugtasi puikiu oru. Linkėdami vieni kitiems gražių vasaros atostogų mokinukai tarė: „Iki susitikimo rugsėjį!”

Neringa Krutikovienė, pradinio ugdymo mokytoja