Penktokų klasės valandėlė gamtoje

Birželio 30 d. paskutinė penktokų klasės valandėlė vyko miške netoli Paluknio. Klasės vadovė Justina Trombačik netradiciniu užsiėmimu siekė ugdyti mokinių pagarbą ir meilę gamtai, miškui. Be to, tai buvo proga visiems kartu pasimokyti, kaip atsakingai elgtis miške.

Tad mokiniai, palydėdami pirmąjį ir pasitikdami antrąjį vasaros mėnesį, po ilgo nuotolinio darbo laikotarpio turėjo galimybę susiburti draugėn, pasigrožėti vidurvasario gamta, susipažinti su miške augančiais medžiais, čiulbančiais paukščiais.

Praalkus ir apsistojus vaizdingoje aikštelėje, užsiimta pietų gamyba. Vaikai mokėsi įdegti anglis kepsninėje, paruošti ir kepti dešreles. Juk gamtoje apetitas puikus, tad ir pačių keptos dešrelės atrodė skanesnės už prašmatniausius restorano patiekalus.

Svarbu, kad iškylos pabaigoje visi draugiškai tvarkė aplinką, kad ir kitą kartą būtų malonu joje apsilankyti. Klasės valandėlė-iškyla buvo tikrai vykusi, nes namo visi grįžo linksmi ir puikiai nusiteikę.

Justina Trombačik, 5 klasės vadovė