Brandos atestatai – XXVI laidos abiturientams

Liepos 27 dienos vakarą abiturientai, jų tėveliai bei dalis mokytojų skubėjo į gimnaziją. Joje vyko brandos atestatų įteikimo šventė.

Šventės pradžioje nuskambėjo Lietuvos Respublikos himnas. Abiturientus ir kitus šventės dalyvius, kaip įprasta, pirmiausia pasveikino direktorius Vytautas Gustas. Vėliau vyko brandos atestatų teikimo ceremonija, skambėjo sveikinimo ir padėkos žodžiai, buvo teikiamos dovanos. Kalbėjo klasės vadovė Natalija Mikulskienė, pirmoji mokytoja Neringa Krutikovienė, abiturientė Patricija Mušinskaitė, tėvų atstovė Dorota Makarovienė.

Renginį vedusi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė glaustai aptarė brandos egzaminų rezultatus, pasidžiaugė, kad visi pasirinkti egzaminai išlaikyti. Brandos atestatus, išduodamus vidurinio ugdymo programą baigusiems ir reikiamą brandos egzaminų skaičių išlaikiusiems asmenims, šiais metais gavo 7 mūsų gimnazijos abiturientai.

„Sėkmingo skrydžio Jums, XXVI laidos abiturientai!“ – renginio metu palinkėta jau buvusiems „Medeinos“ mokiniams.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui