Gimnazija pasitiko naujus mokslo metus

Rugsėjo 1-ąją gimnazijos bendruomenė susirinko pasitikti naujų mokslo metų. Pirmiausia – šv. Mišiomis Paluknio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Parapijos klebonas Ryšard Peciun mokyklą įvardino ta vieta, kurioje kaskart sužinome kažką naujo, o bendruomenė – tai lyg laivas, plaukiantis į gilumą. Klebono žodžiai atliepia mūsų gimnazijos filosofiją – „Iš daugiatautės Paluknio krašto kultūros einame į giluminį savęs, Tėvynės Lietuvos ir pasaulio pažinimą“.

Šventė tęsėsi gimnazijos kieme. Plojimais pasitikti pirmokai, lydimi abiturientų. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, renginio vedėjai abiturientai Glorija Daukševičiūtė, Diana Mickevič ir Titas Kuchanauskas žodį suteikė gimnazijos direktoriui Vytautui Gustui. Kalbėjo viešnios – Seimo narė Edita Rudelienė ir Paluknio seniūnė Jolanta Gardžiulienė. Nuotaikinga daina ir eilėmis susirinkusiuosius pasveikino pirmokai ir jų mokytoja Laima Samosionokienė, visiems sėkmingų mokslo metų linkėjo abiturientų auklėtoja Rūta Gustienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Iveta Kazakevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė. Savo vyresniesiems draugams abiturientams geros kloties palinkėjo  III G kl. mokinės Milana Bubelevičiūtė ir Evelina Daukševič.

VšĮ „Saugi pradžia” atstovai kiekvienam pirmokui padovanojo šviesą atspindinčią liemenę, atšvaitą bei knygelę, o Trakų rajono savivaldybė – mokyklinių reikmenų rinkinį.

Net ir klasėse mokinių bei mokytojų neapleido džiugi nuotaika – juk susirinkta po smagių ir turiningų vasaros atostogų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė