Nuotaikingoje šventėje PALUKNIO BARAVYKAS 2022

Rugsėjo 3 dieną Paluknyje vyko tradicinė šventė – grybavimo varžybos PALUKNIO BARAVYKAS 2022. Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos bendruomenė.

Gimnazijos direktorius Vytautas Gustas kartu su Trakų r. policijos komisariato Veiklos skyriaus benduomenės pareigūne Aneta Bubelevičiene bei policijos rėmėja Milana Bubelevičiūte organizavo vaikų sporto varžybas, o direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vytenis Daugudis kartu su paluknietėmis Marija Golubovska ir Barbara Valiangiene teisėjavo grybavimo varžybose.

Džiugu, kad II vietą tarp grybautojų komandų užėmė komanda „Baravykas“, kurios du nariai – medeiniečiai Rikardas Kiškauskas (7 kl.) ir Maksimas Aliukonis (5 kl.). Jiems talkino draugas Danielius Grudinskis.

Susirinkusieji klausėsi nuotaikingos koncertinės programos, mėgavosi seniūnės Jolantos Gardžiulienės grybiene, kitais dosniai seniūnijos darbuotojų patiektais skanėstais.

Renginio organizatoriai – Trakų kultūros rūmų Paluknio padalinys, Paluknio seniūnija ir Lietuvos grybautojų asociacija.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė