Regioniniame diktantų konkurse „Rašau be klaidų 2022“

Rugsėjo 26-ąją Europos kalbų dienos proga Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos organizuotame tradiciniame Šalčininkų rajono ir regioninių mokyklų 5-10 klasių mokinių diktantų konkurse „Rašau be klaidų 2022“ dalyvavo 10 mūsų gimnazijos atstovų.

Diktantus jie rašė lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Net 6 medeinietės užėmė prizines vietas ir buvo apdovanotos diplomais: tarp lietuviškai rašiusių mokinių II vieta atiteko Austėjai Peseckaitei (6 kl.), II vieta – Odetai Urbelionytei (II G kl.), III vieta – Sandrai Proškinai (I G kl.); tarp angliškai rašiusių mokinių I vieta – Gabrielei Gelžinytei (6 kl.), ​II vieta – Dominykai Mackevič (II G kl.); tarp rusiškai rašiusių mokinių ​I vieta – Andrėjai Angelinai Marcinkevič (8 kl.). ​

Ne tik laimėtojams, bet ir kitiems dalyviams – Rojui Peseckui (5 kl.), Gabijai Ievai Tomaševičiūtei (6 kl.), Gabijai Bilinskaitei (8 kl.), Dominikui Milevski (II G kl.) – ir mokinius konkursui ruošusioms mokytojoms Liudmilai Maksimec, Vitalijai Dovydėnienei, Vaclavai Klejevskajai, Rūtai Gustienei ir Natalijai Mikulskienei įteikti padėkos raštai.

Organizatoriai nuoširdžiai padėkojo visiems dalyvavusiems ir atsisveikino iki kito rugsėjo.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė