Tarptautinę mokytojų dieną minint

Spalio 5-ąją gimnazijoje vyko Tarptautinės mokytojų dienos šventė. Kad ji būtų įdomi ir turininga, pasirūpino abiturientai, kuriems padėjo ir klasės vadovė Rūta Gustienė.

Scenarijaus autorės ir pagrindinės šventės vedėjos Diana Mickevič ir Glorija Daukševičiūtė pedagogus pakvietė dalyvauti įvairiose veiklose – biologijos, matematikos ir istorijos pamokose, 5–8, I-II G klasių mokinių meninėje programoje ir „brandos atestatų“ teikimo ceremonijoje. Į šventę atvyko ir sveikinimo žodį mokytojams tarė Paluknio seniūnė Jolanta Gardžiulienė. Po aktyvių veiklų – mokytojų ir abiturientų fotosesija, vėliau susiburta prie dosnaus vaišių, kurias suruošė mokiniai, stalo.

Pasibaigus renginiams gimnazijoje, dalis mokytojų nuvyko į Trakų kultūros rūmus. Ten įteiktos savivaldybės mero Andriaus Šatevičiaus padėkos: Natalijai Pumputytei – už nuoširdų, kūrybišką ir rezultatyvų pedagoginį darbą, Dainiui Kuchanauskui – už nuoširdų bei profesionalų ilgametį pedagoginį darbą ir atsakingą istorijos rajoninių olimpiadų vertinimo komisijos pirmininko funkcijų vykdymą.

Spalio 3 dieną gimnazijoje apsilankė LR Seimo narė Edita Rudelienė. Viešnia artėjančios Tarptautinės mokytojų dienos proga pasveikino gimnazijos pedagogus, palinkėjo jiems visokeriopos sėkmės bei neblėstančio entuziazmo ugdant jaunąją kartą. Mokytojai Aušrai Kuchanauskienei padėką įteikė už nuoširdų bei profesionalų darbą, labai gerus moksleivių rezultatus tarptautiniuose „Kings“ ir „Kengūra“ konkursuose, o mokytojai Vaclavai Klejevskajai – už nuoširdų, kūrybišką ir ilgametį pedagoginį darbą, aukštus valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui