Šeštokų popietė Ąžuolynės pramogų parke

Spalio 14 dieną šeštos klasės mokiniai kartu su savo auklėtoja Justyna Mackevič leidosi į vieną didžiausių pramogų parkų Lietuvoje – Ąžuolynės nuotykių parką, esantį netoli Aukštadvario. Parke apstu ant medžių įrengtų aikštelių, sujungtų lynais, tilteliais, kabančiais rąstais ir įvairiomis kitomis kliūtimis.

Gimnazijos „alpinistai“, įvertinę savo galimybes, įsidrąsinę ir ryžtingai nusiteikę, laipiojo tarp medžių įrengtomis trasomis, leidosi įvairiame aukštyje įrengtais lynais virš ežerėlio ir sausumoje. Vienas nusileidimo takas virš vandens – net 350 metrų ilgio ir 20 metrų aukščio.

Papramogavę mokiniai gerėjosi įspūdingo grožio kraštovaizdžiu, pasivaikščiojo natūralioje gamtoje, o pavėsinėje mėgavosi šilta arbata ir užkandžiais.

Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kuris užburia savo spalvomis, o mokiniai įsisupę tarp medžių džiaugėsi kiekviena akimirka kartu. Visiems pramogautojams patiko aktyvi, daug įspūdžių ir prisiminimų palikusi popietė gamtoje.

Justyna Mackevič, 6 klasės vadovė