Pradinukų susitikimas su rašytoju V. Račicku

2022-10-17 pradinukai (2–4 klasių mokiniai) ir jų mokytojos Aušra Kuchanauskienė, Neringa Krutikovienė bei Lina Ganevičienė dalyvavo susitikime su vaikų rašytoju Vytautu Račicku. Autorius trumpai prisistatė, papasakojo, kodėl pradėjo kurti knygeles vaikams. Paskaitė keletą savo kūrybos eilėraščių bei ištrauką iš knygos „Tikras vyras“. Vėliau mokiniai galėjo užduoti įvairių klausimų, įsigyti knygelių su rašytojo autografu.

Mokinių dailės darbų paroda M. K. Čiurlionio kūrinių motyvais

2022-10-05 dailės mokytojos Godos Gujienės iniciatyva, gimnazijos II aukšto koridoriuje, surengta mokinių kūrybinių darbų paroda „Pasaulis kaip didelė simfonija“. Ši paroda – tai Tarptautinės mokytojų dienos ir didžiojo lietuvių dailininko bei kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio atminimo įprasminimas.

Parodoje eksponuojamos dailės studijos „Spalvotos mintys“ ir 5-8, I-IV G kl. mokinių kompozicijos pagal M. K. Čiurlionio dailės kūrinius. Darbeliai sukurti 2021-2022 mokslo metais.

Dailės mokytoja Goda Gujienė