Įsimintinas Verbų sekmadienis teatre

Balandžio 2 dieną grupė 5–6 kl. moksleivių, gimnazijoje lankančių teatro būrelį, išsimintinai praleido Verbų sekmadienį – Vilniaus teatre „Lėlė“ žiūrėjo spektaklį „Kaime nėra WI-FI”, sukurtą pagal Danguolės Kandrotienės knygą „Spintos istorijos“.

Išvyką organizavo teatro mokytoja ir būrelio vadovė Asta Baukutė. Ji teatro aistruoliams širdingai padėkojo už draugiškumą, diskusijas ir gražų laiką kartu, o mokinių tėveliams – už pasitikėjimą ir norą matyti savo vaikus kūrybingus.

Laimėjimas meninės gimnastikos čempionate

Balandžio 1 dieną mūsų gimnazijos 6 kl. mokinė Austėja Peseckaitė dalyvavo Gargžduose vykusiame Lietuvos meninės gimnastikos įrankių čempionate ir pratime su kaspinu iškovojo III vietą.

Mergaitė atstovavo Vilniaus meninės gimnastikos klubui „EM Talents“, jos trenerės – Erika Čipkienė ir Natallia Sihalava, choreografas – Igoris Zaripovas.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi Austėjos pasiekimais ir sveikina ją užimtos iškovotos III vietos proga!