Drakoniuko teatro pasirodymas mažiesiems

Balandžio 6 dieną priešmokyklinukai su auklėtojo padėjėja Rita Karčiauskiene bei 1–3 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Justyna Mackevič, Laima Samosionokiene ir Neringa Krutikoviene žiūrėjo Drakoniuko teatro spektaklį ,,Žvaigždės pelėdoms“ (scenarijaus autorė Gintarė Dikšienė). Vaikus sužavėjo nepaprasta istorija apie mažojo Pelėdžiuko kelionę savęs ir pasaulio pažinimo link.

Vaikai kartu su Pelėdžiuku leidžiasi į kelionę, o keliaudami susitinka žvėrelių, kurie  padeda suprasti svarbius gyvenimo dalykus: Lapė Snapė paaiškina, kad nereikia bijoti būti kitokiam, Pelytė – kaip svarbu suprasti, ko iš tiesų trokštame, Varniukas – padrąsina ir išmoko pasitikėti ne tik savimi, bet ir kitais, berniukas – leidžia suprasti davimo ir dėkingumo galią, mama Pelėda neleidžia suabejoti, kad visi atsakymai mumyse, tereikia įsiklausyti į save.

Kiekvienas žmogus gyvenime turi tikslą, tik ne visada jis lengvai pasiekiamas, todėl spektaklis mūsų mažuosius pamokė, kaip svarbu įveikti baimes ir augti kaip asmenybei. Dainomis, šokiais, gera nuotaika aktoriai užbūrė vaikučius, kurie tikrai dar ieškos savo žvaigždės.

Justyna Mackevič, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja