Šeštokai – netradicinėje lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje

Balandžio 18 dieną lietuvių kalbos mokytoja Liudmila Maksimec su 6 klasės mokiniais apsilankė Paluknio bibliotekoje. Ten vyr. bibliotekininkė Danutė Nekulsian organizavo virtualią literatūrinę edukaciją „Seklys Noselė ir grojančio laikrodžio paslaptis“.

Išklausę skaitomo teksto, šeštokai turėjo padėti Sekliui Noselei ir jo šuniui Kubai išsiaiškinti, kas pavogė grojantį laikrodį. Užsiėmimo metu reikėjo ne tik įdėmiai klausyti, atsakinėti į klausimus, bet ir išspręsti galvosūkį. Mokiniai aktyviai dalyvavo, atsakinėjo į klausimus ir džiaugėsi teisingais atsakymais.

Užsiėmimo edukatorė – Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Milda Bieliauskaitė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Liudmila Maksimec

Apdovanojimai tarptautinių KINGS olimpiadų dalyviams

2023-04-18 gimnazija sulaukė apdovanojimų, skirtų dar 2022 m. rudenį tarptautinėse lietuvių ir anglų kalbų, matematikos bei pasaulio pažinimo olimpiadose KINGS dalyvavusiems 4 kl. mokiniams. Modest Mackevič iškovojo lietuvių kalbos olimpiados KINGS lygos auksinį medalį, o Danielius Ždankevič dalyvavo anglų kalbos olimpiados KINGS lygoje ir laimėjo auksinį medalį. Ketvirtokus dalyvauti paskatino ir ruoštis olimpiadoms padėjo mokytoja Aušra Kuchanauskienė.