Egzamino „Atliekų kultūra“ dalyviams įteikti diplomai

Gegužės 17 d. gimnazijoje įteikti diplomai mokiniams, balandžio 27 d. dalyvavusiems respublikiniame internetiniame egzamine „Atliekų kultūra“.

Tarp „Medeinai“ atstovavusių mokinių geriausiai pasirodė Goda Perstiniavičiūtė (5 kl.), kuriai egzamino organizatoriai skyrė žinovo diplomą. Pažengusiųjų diplomai skirti penktokams Liudmilai Bogdanovai,  Rojui Pececkui, Miglei Martinkevič ir aštuntokei Gabijai Bilinskaitei, surinkusiems vos vienu ar dviem taškais mažiau. Savo jėgas egzamine išbandė ir mokytoja Raimonda Šiurytė. Jai atiteko organizatorių padėka.

Mokinius dalyvauti egzamine paskatino ir ruošė pedagogės Leonora Daugudienė ir Raimonda Šiurytė.

Egzaminu užbaigtas renginių, skirtų Žemės mėnesiui, trukusiam nuo kovo 21-osios, ciklas.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Turime paplūdimio tinklinio aikštelę

2023-05-18 gimnazijos stadione baigta rengti paplūdimio tinklinio aikštelė. Už pagalbą ją įrengiant gimnazijos bendruomenė dėkinga Povilui Virganavičiui, Valdui Grigui, Rimantui Grigui, Vaclavui Virganovič ir Pavelui Krasovski.

Visi palukniečiai kviečiami naudotis aikštele. Smagaus ir atsakingo žaidimo!