Dovanos konkurso „Pangea 2023“ prizininkams

Gegužės 23 dieną gimnaziją pasiekė tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2023“ organizatorių Lietuvoje „VIMS – International Meridian School“ siuntinukas su dovanomis II etapo prizininkams. Diplomai skirti pirmokams Ignui Asadauskui (I vieta), Danieliui Lukaševičiui (II vieta), antrokams Damianui Mackevič (I vieta) ir Žygimantui Knipui (III vieta). Be diplomo, kiekvienas mokinukas  dovanų gavo liniuočių rinkinį, tušinuką  ir iškovotą prizinę vietą patvirtinantį medalį.

„Pangea“ filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika, nes I etape pusė uždavinių yra įveikiami visiems. Tai kelia mokinių savivertę ir įtvirtina jų gebėjimus. Pradinio ugdymo mokytojos Laima Samosionokienė ir Lina Ganevičienė bei kai kurie pradinių klasių mokinių tėveliai, paskatinę vaikus  išbandyti jėgas konkurse, neabejoja, kad tokiu būdu ne tik skiepijama mažųjų meilė matematikai, bet ir skatinami jų mąstymo procesai bei ugdomi gebėjimai teorines žinias taikyti praktikoje.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Ganevičienė