Palukniečiai – smagioje Trakų TAU mokslo metų baigimo popietėje

Gegužės 25 dieną Trakų TAU (trečiojo amžiaus universiteto) skyrių atstovai susibūrė Trakų centre prie Totoriškių ežero esančioje kavinėje „Kiubėtė”. Paluknio skyriui atstovavo 10 studentų, tarp kurių buvo net 5 mūsų gimnazijos darbuotojai (skyriaus dekanė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė).

Į popietę, kurioje vaišinantis kibinais ir sultiniu apibendrintos mokslo metų veiklos bei aptarti artimiausi planai, pakvietė Trakų švietimo centro direktorė ir Trakų TAU rektorė Nijolė Lisevičienė bei metodininkė Danutė Vizmanaitė.

Renginio metu apsilankė Nacionalinės trečiojo amžiaus universitetų asociacijos (NTAUA) vykdantysis direktorius Gediminas Dalinkevičius, kuris kartu su visuomenininke Tatjana Grigoravičiene pristatė projektą „Žvelk giliau“. Jie pakvietė tapti projekto dalyviais. Projektas „Žvelk giliau“ jungia visuomenės psichikos sveikatos gerove besirūpinančius žmones, jo ištakos – Jungtinėje Karalystėje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė