Saugaus eismo akcija Trakuose

Gegužės 30 dieną mūsų gimnazijos 5 klasė ir 8 klasės mokiniai Gabija Bilinskaitė, Edvinas Boriševskis ir Nikita Kirilov, lydimi mokytojų Leonoros Daugudienės ir Vidos Lapėnienės,   dalyvavo Trakuose, aikštelėje prie kultūros centro, vykusioje prevencinėje saugaus eismo akcijoje Būk saugus, atsargus ir sveikas. Akcijos organizatorė – AB Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Renginyje dalyvavo Vilniaus apsk. VPK Trakų rajono PK (policijos komisariato), Trakų rajono savivaldybės PGT (priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos), VSB (visuomenės sveikatos biuro), Lietuvos kariuomenės KASP (krašto apsaugos savanorių pajėgų) atstovai. Veiklų stotelėse veikė saugos diržų imitavimo demonstravimo ir automobilio apsivertimo įrenginiai, kuriuose dalyviai galėjo išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą. Labai gaila, kad tą įrangą išbandyti galėjo tik sulaukę 15 metų ir vyresni asmenys. Policijos pareigūnai atsivežė tarnybinį šunį, dalyvavo ir 2 Amsiai. Su jais buvo galima nusifotografuoti. PGT, KASP pareigūnai supažindino su savo darbu bei naujomis spec. priemonėmis, bendravo įvairiomis saugaus eismo temomis.

Mūsų mokiniai dalyvavo visose viktorinose ir pelnė daugybę prizų – atšvaitų, knygelių, sąsiuvinių, lipdukų, dantų šepetėlių ir kt. Norintys mokėsi taisyklingai teikti pirmąją pagalbą. Puikiai sekėsi penktokams  Paulinai, Godai, Benui, Rojui, aštuntokei Gabijai ir mokytojai Vidai Lapėnienei.

Socialinė pedagogė Leonora Daugudienė