Medeiniečiai matematikos konkurse „Kengūra“

Birželio 5 d. įteiktos padėkos mokiniams, š. m. kovo 16 d. dalyvavusiems tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Šiemetiniai rezultatai mūsų gimnazijai sėkmingi.

Konkurse dalyvavo 17 mokinių, iš jų į Trakų rajono savivaldybės dešimtukus pateko net 8 medeiniečiai: pirmokai Ignas Asadauskas (II vieta rajone), Aronas Aliukonis (VIII vieta rajone), Danielius Lukaševičius (X vieta rajone), antrokas Žygimantas Knipas (VIII vieta rajone), ketvirtokai Vilgelm Makutonovič (II vieta rajone), Daumantas Knipas (VIII vieta rajone), penktokas Erikas Kazakevičius (VII vieta rajone) ir vienuoliktokė Evelina Daukševič (VI vieta rajone).

Sėkmingai pasirodė ir kiti konkursantai – antrokai Damian Mackevič, Olivija Mackevič, Kornelija Mackevič, trečiokai Arnas Asadauskas, Edvinas Trombačik, Avenir Makutonovič, ketvirtokas Modest Mackevič, penktokai Rojus Peseckas ir Maksimas Aliukonis.

Mokinius konkursui ruošė mokytojos Natalija Pumputytė, Laima Samosionokienė, Aušra Kuchanauskienė, Lina Ganevičienė, Neringa Krutikovienė.

Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė