Baigiamojoje iniciatyvos „Šimtas gamtos įdomybių“ konferencijoje

2018-12-04 mūsų gimnazijos 5 klasės moksleiviai ir mokytoja Irma Jakavičienė dalyvavo VšĮ „Trakų švietimo centras“ ir VšĮ „Grunto valymo technologijos“ organizuotos iniciatyvos „Šimtas gamtos įdomybių“ baigiamojoje konferencijoje. Joje buvo aptartos iniciatyvos metu mokinių lankytos gamtos vietos, pristatyta moksleivių rašinių ir fotografijų paroda „Mes – gamtoje“.

Renginio kulminacija tapo susitikimas su žymiu Lietuvos gamtininku ir rašytoju Selemonu Paltanavičiumi. Garbus svečias pasakojo apie knygų reikšmę, skaitė savo knygų ištraukas, įvardino, kokiais būdais galima prisikviesti lapę ar gegutę keliaujant gamtoje su fotoobjektyvu ir įamžinant gamtos bei laukinės gyvūnijos akimirkas.

Aktyviausios iniciatyvoje dalyvavusios mokyklos ir mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir S. Paltanavičiaus knygomis. Mokiniai galėjo pabendrauti su gamtininku, užduoti jam klausimų, gauti rašytojo autografą.

Po renginio moksleiviai džiugiai tarpusavyje dalinosi iniciatyvos „Šimtos gamtos įdomybių“, skirtos Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti, akimirkomis.

Laima Samosionokienė, pradinio ugdymo mokytoja