Dalyvavome jubiliejinėje Kalėdinių-Naujametinių puokščių parodoje

Š. m. gruodžio 21 d. po pamokų skubėjome į Trakų viešąją biblioteką. Joje vyko 30-osios, jubiliejinės KalėdiniųNaujametinių puokščių parodos aptarimas, dalyvių apdovanojimai. Parodą, bibliotekoje veikusią nuo gruodžio 12 d., organizavo Lietuvos gamtos draugijos Trakų bendrija.

Šįkart galėjome pasigrožėti 54 kūrybiniais darbais, kuriuos eksponavo Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų – Trakų Vytauto Didžiojo, Onuškio Donato Malinausko, Aukštadvario, Rūdiškių, Paluknio „Medeinos“ gimnazijų ir kitų ugdymo įstaigų – mokiniai, pavieniai autoriai. Mūsų gimnazija parodai pateikė 3 darbus. Aštuntokė Danielia Buinovskaitė eksponavo adventinį vainiką, jos bendraklasė Kamilė Kraulaidytė – kompoziciją „Miškais ateina Kalėdos“ (mokytoja Natalija Mikulskienė), II G klasės mokinė Justina Ramaneckaitė – kompoziciją „Švęskime žiemą“ (mokytoja Irma Jakavičienė).

Parodos dalyvius pasveikino Lietuvos gamtos draugijos prezidentas dr. Ričardas Skorupskas, Lietuvos gamtos draugijos Trakų bendrijos pirmininkė Reda Kontorovičienė, renginio svečiai. Kiekvienas kūrybinio darbo autorius gavo atminimo dovanėlę, o mokiniams talkinusius mokytojus organizatoriai apdovanojo padėkomis bei jubiliejiniais atminimo medaliais.

Džiugu, kad kūrybingi gamtos mylėtojai – ir mokiniai, ir suaugusieji – kasmet susirenka į tradicinę parodą, tęsdami dešimtmečiais puoselėjamas tradicijas ir dalindamiesi kūrybinėmis idėjomis.

Natalija Mikulskienė, 8 klasės vadovė