Dovanos tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2021“ prizininkams

2021-05-06 gimnaziją pasiekė tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2021“ organizatorių Lietuvoje „VIMS – International Meridian School“ laiškas su dovanomis II etapo prizinių vietų laimėtojams – Modestui Mickevič (2 kl.) ir Avenirui Makutonovič (1 kl.). Mokinukai dovanų gavo po liniuotę ir iškovotas prizines vietas patvirtinančius diplomus bei medalius.

I konkurso etapas vyko sausio 21 d., II – kovo 3 d. Gimnazijai konkurse pasiryžo atstovauti pirmokai Arnas Asadauskas, Avenir Makutonovič, Austėja Siniūtė, Edvinas Trombačik, Elžbieta Garbotovič, Ovidijus Vasiljevas ir antrokai Deimantė Narkevičiūtė, Austėja Lysenko, Danielius Ždankevič, Vilgelm Makutonovič, Modest Mackevič – iš viso 11 mokinukų.

„Pangea“ filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika, nes pirmajame etape pusė uždavinių yra įveikiami visiems. Tai kelia mokinių savivertę ir įtvirtina jų gebėjimus. Pradinio ugdymo mokytojos Neringa Krutikovienė bei Aušra Kuchanauskienė, paskatinusios savo ugdytinius išbandyti jėgas konkurse, neabejoja, kad tokiu būdu ne tik skiepys mokinių meilę matematikai, bet ir skatins jų mąstymo procesus bei ugdys gebėjimus teorines žinias taikyti praktikoje.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui