Gimnaziją pasiekė „Kings“ apdovanojimai

2022 metų pavasarį tarptautinėje lietuvių ir anglų kalbų, matematikos bei pasaulio pažinimo olimpiadoje „Kings“ vėl dalyvavo 3 klasės mokiniai. Nors rezultatai paaiškėjo anksčiau, siuntinuko su apdovanojimais sulaukta tik šių metų rugsėjo 20 dieną.

Sėkmingiausiai pasirodė Modest Mackevič. Jis pasiekė lietuvių kalbos olimpiados  pirmąjį žinių lygmenį (11 vieta Lietuvoje), Danielius Ždankevič ir Benas Ramonas sėkmingai dalyvavo anglų kalbos olimpiadoje laimėdami pirmo laipsnio diplomus.

Šie mokiniai savo jėgas išbando daugelyje konkursų, yra gabūs ir garsina gimnazijos vardą ne tik rajone, bet ir respublikoje. Mokinius dalyvauti paskatina ir ruoštis konkursams bei olimpiadoms padeda mokytoja Aušra Kuchanauskienė.

Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė