Gimnazijoje – mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 22 dienos popietę džiugiai nusiteikę 5-8, I-II G klasių mokiniai, mokytojai susirinko į mokslo metų uždarymo šventę, vykusią antrojo aukšto fojė.

Direktorius Vytautas Gustas pasveikino visus renginio dalyvius, ypač į aukštesnes klases perkeltus mokinius, padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės, aštuntokams, baigusiems pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį, įteikė pažymėjimus, o II G klasės mokiniams, baigusiems pagrindinio ugdymo programą ir dalyvavusiems pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinime – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus.

Sveikinimo žodį savo vyresniesiems draugams tarė I G klasės atstovės Dominyka Mackevič ir Viltė Lapėnaitė. Klasės vadovas Dainius Kuchanauskas taip pat pasveikino savo auklėtinius. Antrokai gimnazistai nuoširdžiai padėkojo gimnazijos administracijai, klasės vadovui Dainiui, mokytojams už žinias, rūpestį, pagalbą ir įteikė dovanų, iš kurių pati nuostabiausia – Milanos Bubelevičiūtės keptas tortas.

Renginio metu daugeliui mokinių už įvairius nuopelnus (gerus mokymosi pasiekimus, nepriekaištingą lankomumą, atstovavimą gimnazijai rajoniniuose ar respublikiniuose renginiuose, aktyvią socialinę-pilietinę, sportinę, kūrybinę ar projektinę veiklą) įteikti padėkos raštai. Visiems palinkėta saugių, smagių ir turiningų vasaros atostogų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė