Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 1-osios skambutis mokyklos bendruomenę sukvietė į naujų mokslo metų pradžios šventę. Ji nuo savarankiškos Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos įkūrimo – 21-oji (nuo ugdymo lietuvių kalba Paluknyje pradžios – 54-oji).IMG2014-09-01_1

Aidint skambučiui, į mokyklos aktų salę lydimi mokytojų Laimos Samosionokienės, Alos Židanavičienės, Justinos Šupelienės, abiturientų ir jų auklėtojos Natalijos Mikulskienės atžingsniavo pirmokai ir priešmokyklinukai. Visi giedojome Lietuvos Respublikos himną. Mokyklos bendruomenę ir renginio svečius pasveikino direktorius Vytautas Gustas, Paluknio seniūnė Marija Golubovska, bendruomenės „Dienmedis“ pirmininkė Alina Rizgelienė. Lietuvos Respublikos Seimo narės Dangutės Mikutienės sveikinimą perskaitė Virginija Vainauskaitė, politikės padėjėja.

Istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas akcentavo Baltijos kelio 25-metį, kartu priminė įvykio svarbą ne tik Lietuvai, bet ir kitoms Baltijos šalims, džiaugėsi, kad puoselėjame savo valstybės istoriją.

Renginio vedėjos dvyliktokės Jovita Mackevič ir Gabrielė Gardžiulytė suteikė žodį ir pirmokėliams – jie džiaugsmingai deklamavo ketureilius apie mokyklą ir būsimus nuotykius joje. Direktorius Vytautas Gustas mažiesiems mokinukams įteikė Švietimo ir mokslo ministerijos dovanas – Pirmoko pasus (žiniasklaidos duomenimis, šių metų rugsėjo 1 d. daugiau nei 29 tūkstančiai pirmokų gavo pasus, o pirmieji Lietuvos pirmoko pasai vaikams įteikti 2004 m.). Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė perskaitė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą mokiniams, mokytojams, tėveliams Mokslo ir žinių dienos proga. Abiturientai įteikė Boružėlių medį pirmokėliams, padėkojo mokytojams už jų triūsą ir pasiūlė tylos minute pagerbti Anapilin jau išėjusius buvusius mūsų mokyklos mokytojus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė

12 kl. auklėtoja Natalija Mikulskienė