Kalėdinis renginys gimnazijoje

Gruodžio 23 d. gimnazijos aktų salėje tvyrojo džiugi nuotaika. Bendruomenė, prieš prasidedant moksleivių Kalėdų atostogoms, susirinko ne tik pasidalinti kalėdaičiais, bet ir pasižiūrėti neįprasto reginio – kalėdinės misterijos ,,…ir paskelbė pranašas Izaijas…“

Kalėdinį vaidinimą atliko 5-8, I-IV G kl. mokiniai. Scenos kūrinys atskleidė kūdikėlio Jėzaus gimimo ir jį aplankiusių bei dovanomis pagerbusių trijų Rytų karalių išminčių Kasparo, Merkelio ir Baltazaro istoriją. Po įtaigaus, jaudinančio vaidinimo žiūrovų ilgai neapleido pakili nuotaika. Jos apimti, išklausę Paluknio klebono Tado Švedavičiaus sveikinimo žodžius, mokiniai, tėveliai, mokytojai dalinosi kalėdaičiais, linkėjo vieni kitiems gražių švenčių, prasmingų darbų. Juk Kalėdos – šventė, teikianti ypatingą jausmą. Jausmą, kuris praskaidrina būtį, žmonių širdis pažadina geriems darbams, atjautai.

Vaidinimo iniciatorė muzikos mokytoja Jovita Dovsevičiūtė kalbėjo, kad vykęs renginys -didžiulis iššūkis jai pačiai bei jos mokiniams. Nors ruošiantis buvo daug rūpesčių, įtampos, rezultatas nudžiugino – tai, kas vyko scenoje, buvo tikra, miela ir be galo nuoširdu. Svarbiausia, visi artistai labai stengėsi. Daug kuo prisidėjo tikybos mokytojas Arūnas Joknys.

Renginyje dalyvavo ir viešnia iš Vilniaus – tai Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) dėstytoja docentė dr. Lolita Navickienė. Viešnia džiaugėsi, kad galėjo dalyvauti įspūdingame, prasmingame ir kokybiškame kalėdiniame renginyje, pagyrė organizatorę Jovitą Dovsevičiūtę.

Kalėdinės popietės metu bendruomenę švenčių proga pasveikino ir gimnazijos direktorius Vytautas Gustas. Renginio pabaigoje direktorius kartu su pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėniene net 23 mokiniams, aktyviai dalyvavusiems tarptautiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas“, ir mokinių darbų vadovei mokytojai Godai Gujienei įteikė Dailės mokytojų asociacijos Padėkas.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui