Medeiniečiai dalyvavo renginyje, skirtame 700-ajam Vilniaus jubiliejui

2023-05-10 mokytojo Dainiaus Kuchanausko iniciatyva grupė 8, I– III G klasių mokinių nuvyko į Vilnių. Dalyvavo ekskursijoje-orientaciniame žaidime „Vilnius tavo kuprinėje”.

Aktyviai veikdami mokiniai susidūrė su tikrais iššūkiais ir netikėtomis užduotimis: reikėjo surasti vieną siauriausių  senamiesčio gatvelių, nuskenavus QR kodą suskaičiuoti, kiek kartų vaizdo įraše minimas Vilniaus vardas,  aplankyti Literatų gatvę, surasti spaustuvininko novatoriaus paminklą, išsiaiškinti slaptos karališkosios meilės paslaptis ir įminti kitas istorines mįsles.

Šią ir dar bent tris nemokamas ekskursijas įvairaus amžiaus vaikams organizatoriai rengia Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga. Renginių tikslas – interaktyviai, įtraukiai ir įdomiai supažindinti Lietuvos moksleivius su sostinės istorija ir šiuolaikiniu jos veidu.

Istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas