Medeiniečiai edukacinėje ekskursijoje „UNESCO gamtoje“

Balandžio 25 dieną grupė 8 ir I G kl. mokinių apsilankė Vilniaus pilių valstybiniame kultūriniame rezervate – dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „UNESCO gamtoje“. Aktyviai bendraudami su gide Milisenta Misevičiūte, pažintį su senuoju Vilniumi medeiniečiai pradėjo nuo Neries ir Vilnelės santakos. Vėliau, besigrožėdami nuostabia gamta, įveikė Gedimino kapo, Altanos ir Bekešo kalnus. Atokvėpio stotelėse laukė įdomūs atradimai, žaidimai, vienas jų –„Krokodilas“, suteikęs galimybę išbandyti jėgas ir miklumą. Artimiau susipažinta su Žemės menu: iš gamtoje rastų medžiagų mokiniai kūrė ir pristatė nuotaikingus, artėjančiam miesto jubiliejui skirtus darbus.

Ekskursantai džiaugėsi praturtinę istorijos, biologijos mokomųjų dalykų žinias, galimybėmis pademonstruoti savo kūrybinius gebėjimus. Grįžę UNESCO paveldo objektus aptarė anglų kalbos pamokoje.

Išvykos organizatorės – mokytojos Vida Lapėnienė ir Natalija Mikulskienė. Veiklas įgyvendinant pasinaudota Kultūros paso galimybėmis.

Anglų kalbos mokytoja Natalija Mikulskienė