Mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 15 dienos  popietę džiugiai nusiteikę 5-8, I-III G klasių mokiniai, mokytojai susirinko į mokslo metų uždarymo šventę. Mokiniai buvo supažindinti su gimnazijos direktoriaus įsakymu dėl kėlimo į aukštesnes klases. Direktorius Vytautas Gustas, padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės, aštuntokams, sėkmingai baigusiems pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį, įteikė pažymėjimus, įvairiose srityse (mokslo, sporto, kūrybos, socialinės-pilietinės veiklos ir kt.) pasižymėjusiems mokiniams – padėkas.

II G klasės mokinius, įgijusius pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus, pasveikino jaunesnieji draugai – I G klasės mokiniai (klasės vadovė Natalija Mikulskienė). Antrokai gimnazistai šiltus padėkos žodžius ir spalvingas vasaros žiedų puokštes skyrė klasės vadovei Natalijai Pumputytei, mokytojams. Jie patikino į gimnaziją grįšiantys rudenį – sieks vidurinio išsilavinimo.

Mokinių neapleido džiugi nuotaika – juk daugumos laukia smagios, turiningos vasaros atostogos. Mokytojams taip pat palengvėjo: nuo pirmadienio nebevyks pamokos, nors dar reikės padirbėti su mokiniais, kuriems skirti papildomi darbai, ir laukia šūsnys tvarkytinų dokumentų.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui