Nuotaikinga mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 2 d. popietę džiugiai nusiteikusi gimnazijos bendruomenė – 6-8, I-III G klasių mokiniai, mokytojai – susirinko į mokslo metų uždarymo šventę, vykusią antrojo aukšto fojė.

Renginį vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė. Ji pabrėžė, kad šis susirinkimas – tarsi visų per mokslo metus nuveiktų darbų apibendrinimas: dauguma mokinių nuo šiol jau galės mėgautis vasaros atostogų teikiamais malonumais, o keletas jų dar turės atlikti papildomus darbus. Vitalija Dovydėnienė perskaitė gimnazijos direktoriaus įsakymą dėl mokinių kėlimo į aukštesnes klases, priminė, kad II G klasės mokiniams, sėkmingai baigusiems mokslo metus ir dalyvavusiems pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinime, pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai bus įteikti kiek vėliau.

Direktorius Vytautas Gustas pasveikino visus šventės dalyvius, ypač į aukštesnes klases perkeltus mokinius. Aštuntokams, baigusiems Pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį, padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės, įteikė pažymėjimus, net keturiasdešimt devyniems 6-8, I-III G klasių mokiniams už įvairius nuopelnus (gerus mokymosi pasiekimus, nepriekaištingą lankomumą, atstovavimą gimnazijai rajoniniuose ar respublikiniuose renginiuose, aktyvią socialinę, kultūrinę, sportinę, kūrybinę ar projektinę veiklą) įteikė padėkos raštus.

Vėliau savo vyresniuosius draugus, baigiančius II G klasę, pasveikino gimnazijos I klasės mokiniai (klasės vadovė Natalija Pumputytė). Dauguma gimnazistų antrokų mokymąsi tęs „Medeinoje“ – čia jie planuoja įgyti vidurinį išsilavinimą. Vienas kitas Vilniuje ar kitame mieste mokysis profesijos, pradės dirbti, tad ši šventė – paskutinė galimybė netrukdomai pabendrauti su bendramoksliais.

Antrokai gimnazistai ir jų klasės vadovė Vaclava Klejevskaja padėkojo jaunesniems draugams už sveikinimus, šiltus padėkos žodžius ir spalvingas pirmųjų vasaros žiedų puokštes skyrė gimnazijos administracijai, mokytojams.

Šventės metu išsakyta ir daugiau prasmingų sveikinimų, palinkėjimų. Aidėjo garsūs plojimai, palaikymo šūksniai.

Mokinių neapleido džiugi nuotaika – juk daugumos laukia smagios ir turiningos vasaros atostogos. O ir išsiskiria juk ne ilgam – nepastebimai prabėgs vasara, ir rugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvies į klases.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui