Priešmokyklinukai – multisensoriniame kambaryje

2021 m. birželio 21 d. grupelė priešmokyklinukų kartu su logopede Reda Vasiljeviene ir auklėtojo padėjėja Rita Karčiauskiene apsilankė Trakų rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje įkurtame multisensoriniame kambaryje. Šis kambarys ypatingas tuo, kad jame visi pojūčiai: rega, klausa, uoslė, jutimas yra mankštinami vienu metu.

Atvykusius vaikučius maloniai pasitiko tarnybos direktorė Ieva Jakonienė. Ji pristatė multisensorinio kambario funkcijas ir paskirtį. Mažieji lankytojai mėgavosi  šviesos terapija, sėdėjo šalia švelniai vibruojančių ir spalvą keičiančių burbulų vamzdžių, išbandė sensorines grindų plyteles su viduje judančiais dažais, kurie keičia savo padėtį ant jų vaikštant. Taip pat gulėjo ant minkšto sėdmaišio, apkloti pasunkinta antklode, žaidė su šviečiančiais kubeliais, judančiomis bitutėmis ir kitais sensoriniais žaislais. Užsiėmimo pabaigoje tarnybos direktorė kartu su vaikais sekė pasaką „Pagrandukas“, žaidė lavinamuosius žaidimus ant interaktyviosios lentos.

Išvykos dalyviai į namus grįžo atsipalaidavę, puikios nuotaikos ir kupini naujų įspūdžių. Esame labai dėkingi tarnybos direktorei už šiltą priėmimą, malonų bendravimą ir terapinius užsiėmimus multisensoriniame kambaryje.

Spec. pedagogė-logopedė Reda Vasiljevienė