Priešmokyklinukų išleistuvių šventė

Birželio 16 d. vyko priešmokyklinio ugdymo grupės išleistuvių šventė. Ji prasidėjo edukaciniu užsiėmimu „Spalvų kodas“. Į Vilniuje įsikūrusią „Mėgintuvėlio laboratoriją“ vaikus lydėjo pedagogė Ala Židanavičienė ir auklėtojo padėjėja Rita Karčiauskienė.

Užsiėmimui vaikai pasirengė kaip tikri mokslininkai – užsidėjo apsauginius akinius, apsivilko chalatus. Ant stalo buvo padėti tikriems cheminiams eksperimentams skirti laboratoriniai indai. Jais jaunieji chemikai pasinaudojo maišydami spalvotus tirpalus su anglies dioksidu, augindami burbulus. Vaikams daug džiaugsmo teikė tos akimirkos, kai galėjo palaikyti ugnį rankose ar stovėti muilo burbule.

Po smagaus edukacinio užsiėmimo šventė tęsėsi gimnazijoje. Čia priešmokyklinukų jau laukė tėveliai, direktorius Vytautas Gustas, būsima klasės vadovė Lina Ganevičienė. Svečiai klausėsi mažųjų mokinukų atliekamų dainų (muzikos mokytoja Jovita Dovsevičiūtė), žiūrėjo nuotaikingą pedagogės Alos Židanavičienės sukurtą videofilmuką apie vaikų veiklas klasėje ir gamtoje. Žaisdami vaikai galėjo geriau susipažinti su būsima 1 klasės mokytoja Lina Ganevičiene.

Renginio metu išsakyti sveikinimo ir padėkos žodžiai, įteikti priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomai ir dovanos.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ala Židanavičienė