Projektas „Kokybės krepšelis“: pedagogų metodinė diena gimnazijoje

Birželio 23 dieną, prieš prasidedant pedagogų atostogoms, gimnazijoje organizuota metodinė diena „Projektas Kokybės krepšelis „Medeinos“ gimnazijoje“. Ja siekta apibendrinti dvejus metus trukusias projekto veiklas.

Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Vytautas Gustas. Konferencijos, kurią moderavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, metu išklausyti 7 pranešimai: „Geros mokyklos požymių raiškos plėtra pasinaudojant projektu „Kokybės krepšelis“ (pranešėja – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė), Mokytojo veiklos siekiant aukštesnių lietuvių kalbos ir matematikos mokymosi pasiekimų“ (pranešėjos – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Liudmila Maksimec ir matematikos vyr. mokytoja Natalija Pumputytė), „Mokinių motyvacijos skatinimas organizuojant netradicines veiklas“ (pranešėjas – geografijos mokytojas metodininkas Robertas Šalna), „Ugdymo turinio individualizavimas“ (pranešėja – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Aušra Kuchanauskienė), „Gebėjimų dirbti virtualiomis mokymo(si) aplinkomis tobulinimas“ (pranešėjas – informacinių technologijų vyr. mokytojas Stanislovas Samosionokas), „Metodinės priemonės logopedo darbe“ (pranešėja – spec. pedagogė-logopedė Reda Vasiljevienė), „Projekto „Kokybės krepšelis“ reikšmė mokinio asmenybės tapsmui“ (pranešėja – socialinė pedagogė metodininkė Leonora Daugudienė).

Renginio dalyviai galėjo apžvelgti ir metodinių priemonių (pamokų planų, stebėtų pamokų protokolų, logopedinių priemonių bei įvairių leidinių) parodėlę.

Metodinės dienos iniciatorės ir organizatorės – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė bei socialinė pedagogė ir projekto „Kokybės krepšelis“ darbo grupės vadovė Leonora Daugudienė. Renginio akimirkas nuotraukose užfiksavo mokytojas Stanislovas Samosionokas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė