Projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklos

Kultūrinės-meninės krypties programa „Teatras kitaip“ – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ dalis. „Medeinos“ gimnazija, dar 2016 m. rudenį pateikusi paraišką dalyvauti projekto edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklose, pateko tarp 200 mokyklų (atrinktų iš 322), kurios įtrauktos į projekto veiklas. Programa „Teatras kitaip“ – trečioji įgyvendinta iš šešių gimnazijos pasirinktų projekto programų.

2017-10-13 dalis 5, 8, I-II G klasių mokinių su mokytojomis Vida Lapėniene ir Natalija Mikulskiene dalyvavo edukacinėje programoje „Teatras kitaip“. Užsiėmimo vieta – Vilniuje įsikūrę kūrybos namai „Kaukių akademija“. Profesionali teatro ir kino aktorė, režisierė Gintarė Čepukonytė atskleidė, kaip tapti  atvira, iniciatyvia, bendraujančia asmenybe. Aktyvių užsiėmimų metu mokiniai grupelėmis kūrė pasakas, žaidė įvairius žaidimus.

Programos dalyviai džiaugėsi, kad per teatro improvizacijas galėjo surasti, pažinti ir praplėsti asmenybės ribas.

Auksė Aliukonytė, I G klasės mokinė

Natalija Mikulskienė, užsienio kalbų mokytoja