Rajoniniame pradinukų meninio skaitymo konkurse

Vasario 14 d. Aukštadvario darželyje-mokykloje „Gandriukas“ vyko rajoninis 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Jame mūsų gimnazijai atstovavo 1 klasės mokinė Austėja Peseckaitė.  Ji deklamavo V. Palčinskaitės eilėraštį „Išsiblaškėliai“ (mergaitę ruošė mokytoja Lina Ganevičienė).

Už dalyvavimą konkurse mokinukė apdovanota padėkos raštu. Džiaugiamės drąsiu ir įsimintinu Austėjos pasirodymu!

Lėlių teatras – mažiesiems

Tą pačią dieną gimnazijos aktų salėje priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai kartu su pedagoge Ala Židanavičiene žiūrėjo lėlių teatro „Alfa” spektakliuką „Kelionė pas Todėl“. Priešmokyklinukai susidomėję dalyvavo dviejų vaikų – broliuko Teisučio ir sesutės Meilutės – kelionėje per klastingų klaustukų KAS? KUR? KODĖL? ir KĄ? karalystes pas atsakymų karalių Todėl. Spektakliukas mokė mažuosius žiūrovus būti smalsius, nes gražiai ir laimingai gyvena tie, kurie domisi ir randa atsakymus į įvairius gyvenimo klausimus.

Vaikams patiko nuotaikingas spektaklis, jie pasižadėjo būti smalsūs ir visada ieškoti atsakymų į visus kylančius klausimus.

Lina Ganevičienė, pradinio ugdymo mokytoja

Ala Židanavičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė