Rusų kalbos-technologijų pamoka gamtoje

Lapkričio 16 dieną I G klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje rusų kalbos-technologijų pamokoje „Lapkritis poezijoje ir gamtoje“, kurią vedė rusų kalbos mokytoja Natalija Mikulskienė ir technologijų mokytoja Vida Lapėnienė.

Vėlyvo rudens pamoką mokiniai praleido šalia gimnazijos esančiame miške. Žvarbokoje tyloje skambėjo rusų poetų N. Nekrasovo, K. Balmonto, A. Maikovo, A. Tvardovskio ir I. Bunino eilės apie išskridusius paukščius, lapkričio peizažą, gamtos pasiruošimą žiemos miegui. Aptarti poetų eilėraščiuose atskleistų lapkričio vaizdų ir mus supančio lietuviško, kasmet šiltėjančio lapkričio skirtumai.

Pasiruošta ir artėjančioms gražiausioms metų šventėms – šv. Kalėdoms: floristinių kalėdinių darbelių kūrimui surinktos reikalingos samanos, šakelės, kankorėžiai.

Rusų kalbos mokytoja Natalija Mikulskienė