Titulinis

Tarp gabiausių Lietuvos jaunųjų dailininkų – ir mūsų moksleivė

Gegužės 30 d. 12 kl. mokinė Ingrida Kazėnaitė ir dailės mokytoja Goda Gujienė dalyvavo iškilmingame Trakų r. savivaldybės tarybos posėdyje. Jo metu įteikti apdovanojimai: Ingridai Kazėnaitei padėkos raštas už Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje iškovotą II-ąją vietą, o jos mokytojai – už sėkmingą paruoštą mokinę.

Balandžio 3 – 4 dienomis, Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos dvyliktokė Ingrida Kazėnaitė dalyvavo 18-ojoje Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki ...“. Olimpiada vyko Panevėžyje, joje varžėsi 65 dalyviai - visų Lietuvos miestų ir rajonų finalininkai. Ingrida, kaip ir kiti moksleiviai, turėjo atlikti kūrybinę užduotį nurodyta tema, pristatyti namų darbą, apžvelgti savo kūrybinę veiklą bei pasiekimus dailės srityje.

Medeinietė kartu su kitais dešimčia dalyvių tapo II vietos laimėtoja.

Ingridą šalies mokinių dailės olimpiadai ruošė ir lydėjo dailės mokytoja Goda Gujienė,  mokinės darbų išskirtinumą pastebėjusi jau per pirmąsias dailės pamokas penktoje klasėje. Mokytoja sakė: „Supratau – tai „mano“ vaikas – jautri, savotiška, puikiai jaučia spalvą, nepasiduoda paviršutiniškumui (dirbant kolektyve tai pasiekti labai sunku). Kai kiti klausdavo, ką toliau daryti, jos darbuose prasidėdavo kūryba, kai kiti mokiniai šaukdavo „man negražu!“, Ingrida savo darbuose ieškodavo ne „grožio“, o tiesos... ir išraiškos.

Goda Gujienė,

Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos