Titulinis

Kalėdinių – Naujametinių puokščių paroda

Gruodžio 20 d. Trakų viešojoje bibliotekoje vyko šventinis Kalėdinių – Naujametinių puokščių parodos aptarimas. Paroda, rengiama jau 26 metus, daugiau kaip savaitę džiugino viešosios bibliotekos skaitytojus, lankytojus, svečius. Parodą organizuoja Trakų viešoji biblioteka kartu su Lietuvos gamtos draugijos Trakų bendrijos skyriumi. Šiais metais dalyvavo 48 autoriai, kurie pateikė 57 kūrybinius darbus. Aktyviai dalyvavo įstaigos, pavieniai asmenys bei mokyklos.

Parodai kūrybinius darbus pateikė ir mūsų mokyklos mokinės: Agnieška Tuinevič (8 kl.), Patricija Makutonovič (8 kl.) (ruošė mokytoja V. Lapėnienė), Gabija Mikulskaitė (9 kl.), Žana Ruseckaitė (10 kl.), Viktorija Pičugina (10 kl.) (mokytoja N. Mikulskienė). Darbai sužavėjo parodos lankytojus originalumu, šventinės nuotaikos perteikimu ir artėjančių švenčių šiluma.

Šventinėje popietėje dalyvavo LR Seimo narės D. Mikutienės padėjėja G. Drungilienė, Lietuvos gamtos draugijos Trakų bendrijos pirmininkė R. Kontorovičienė, viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja J. Abucevičienė, puokščių autoriai, bibliotekos lankytojai. R. Kontorovičienė džiaugėsi paroda, aptarė darbus, planavo, kaip rengsime parodas ateityje. Puokščių autoriai apdovanoti LR Seimo narės D. Mikutienės ir Lietuvos gamtos draugijos Trakų bendrijos padėkomis bei dovanėlėmis.

Natalija Mikulskienė,

floristikos būrelio vadovė

Nuotraukose:

01 – šventės dalyviai Trakų viešojoje bibliotekoje

02 – P. Makutonovič kompozicija „Minčių Kalėdos“

03 – parodos dalyvių kūrybiniai darbai

04 – G. Mikulskaitės kompozicija „Vilties šviesa“