Titulinis

Apdovanojimai Tarptautinės mokytojų dienos proga

2012-10-05 Trakų kultūros rūmų salėje buvo paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Muzikinę programą ta proga paruošė ir rajono pedagogams atliko Paluknio mokyklų vokalinis - instrumentinis ansamblis, kurio sudėtyje - mūsų mokykloje dirbantys mokytojai Laima Samosionokienė, Renata Joknienė, Ivona Grigienė, Robertas Šalna, Rūdiškių muzikos mokyklos akordeono skyriaus, veikiančio mūsų mokykloje, mokytoja Valentina Kočetova ir buvę mūsų mokiniai Justas Samosionokas, Mindaugas Mitkevičius.

Keturiems mūsų mokyklos mokytojams buvo įtekti apdovanojimai: Trakų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėkos - Neringai Krutikovienei (už metodinių naujovių taikymą pradiniame ugdyme ir mokinių parengimą rajoniniams konkursams), Laimai Samosionokienei (už kūrybiškumą ir lietuvių liaudies tradicijų puoselėjimą), Arūnui Jokniui (už nuoširdų pedagoginį darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą mokyklos bendruomenės gyvenime), Trakų rajono savivaldybės mero padėka – Elenai Jurkevičienei (už nuoširdų ilgametį pedagoginį ir metodinį darbą).

Po muzikinės programos ir sveikinimų ceremonijos Trakų Karališkasis teatras rodė spektaklį „Vedybos“, pastatytą pagal N. Gogolio pjesę.

2012-10-09 mokytoja Laima Samosionokienė kartu su mokyklos direktoriumi Vytautu Gustu dalyvavo dar vienoje apdovanojimų ceremonijoje, įvykusioje Europos parko edukaciniame centre. Tądien Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštas Laimai Samosionokienei įtektas už tautinės ir pilietinės dvasios ugdymą Pietryčių Lietuvos moksleiviams ir aktyvią edukacinę veiklą Lietuvos švietimo draugijoje „Rytas“. Renginį vedė Algimantas Masaitis, Lietuvos švietimo draugijos „Rytas“ pirmininkas. Dalyviai – geriausi Vilniaus regiono mokytojai ir juos atlydėję mokyklų vadovai – aplankė ir du įspūdingus objektus – Europos parką, meno muziejų po atviru dangumi, ir Liubavo dvaro malūną – muziejų, vienintelį Lietuvoje technikos paminklą, kuriame atkurtos visos malūno funkcijos.

Vitalija Dovydėnienė, Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja