Titulinis

Motinos diena - pati gražiausia šventė. Nepriklausomai nuo to, kokioje šalyje kiekvienas iš mūsų gyvename, kokio tikėjimo esame, Mama - visų brangiausia. Ar ji tebėra šalia, ar jau - išėjusi...

Pirmasis gegužės sekmadienis - tai padėkos Mamai diena. Tai - ir apsikeitimo išmintimi diena, nes tiek mamoms, tiek dukroms ar anūkėms visada reikia viena kitos palaikymo, supratimo. Taip pat nuolatos mums reikia iš kartos į kartą perduodamos išminties, meilės, gyvenimo pilnatvės.

Gegužės 4 dieną Paluknio „Medeinos” vidurinėje mokykloje vyko renginys „Tau, mama”, skirtas Motinos dienai. Renginį organizavo muzikos mokytoja R.Joknienė, choreografijos mokytoja I.Grigienė, lietuvių kalbos mokytoja D.Daukševičienė, pradinio ugdymo mokytojos E.Jakštienė, L.Samosionokienė, N.Krutikovienė. Daug nuostabių žodžių mamoms išsakė renginio vedėjai vienuoliktokai Jovita, Barbara, Deivydas, Justinas.

Neišdildomą įspūdį visiems renginio dalyviams paliko muzikinio teatro studijos „Lašeliukai” spektakliukas. Įspūdingi gandro, varlytės, ežiuko ir kitų gyvūnų sveikinimai mamoms ilgam išliks žiūrovų atmintyje.

Vaikų širdys, pilnos dėkingumo ir meilės, dovanojo mamoms eilėraščius, nuotaikingus šokius, muzikos kūrinius, o dainininkai skyrė dainas.

„Mama, panaši į neišsenkančią meilės upę, gaivinančią viską aplinkui, panaši į nuostabią dainą, į trapią viltį, į svajonę, į visada žaliuojančią pievą, nusėtą švelnumo žiedais. Ačiū Tau, Mama. Ačiū, kad esi, šildai, kad rūpiniesi manimi,”-  renginio vedėjai dėkojo visoms mamoms, o savo rankomis pagamintas gėles ir meilę joms dovanojo mažiausieji renginio dalyviai - pradinukai.

Daiva Daukševičienė,

lietuvių kalbos mokytoja