Titulinis

Ir mokslo metų pabaiga, ir sutiktuvės

„Kar! Kar! Kar!  Kas čia vyksta dabar?  Šiandien mokykloje šventė, o varnos nieks nepakvietė... Kaip apmaudu...“  Tokiais žodžiais ant „Medeinos“ mokyklos stogo gyvenanti varna  gegužės 30 d. pradėjo 1-5 klasių mokslo metų pabaigos šventę ir būsimųjų pirmokėlių sutiktuves.

Pirmoje šventės dalyje didžiausias dėmesys skirtas ketvirtokams, atsisveikinantiems su savo pirmąja mokytoja Laima Samosionokiene, 1-3 klasių mokiniais bei jų mokytojomis. Mokyklos direktorius Vytautas Gustas iškilmingai įteikė  Pradinio  išsilavinimo pažymėjimus. Jaunesnieji pradinukai ketvirtokus pasveikino obuolių kraitele, o pirmoji mokytoja įteikė atminimo dovanėles. Ketvirtokai ir jų tėveliai širdingai padėkojo mokytojams, kurių rūpestį bei meilę vaikai jautė kiekvieną dieną.

Antroje šventės dalyje mini spektaklį „Ankstyvą pavasario rytą“  parodė pradinių klasių muzikinis teatras studija „Lašeliukai“. Pagrindinis spektaklio veikėjas Arkliukas žydinčioje pievoje ieškojo draugų. Nei sutikta Karvė, nei Varlytės, nei Vabaliukai nenorėjo su juo draugauti, kol Arkliukas nepamatė susirinkusių naujųjų draugų – dvylikos būsimųjų pirmokėlių.

Būsimųjų mokinukų širdelėse tvyrojusi įtampa, jiems žaismingai  įsiliejus į pradinių klasių mokinių būrį, atslūgo. Gavę dovanų po mokyklinę kuprinę, mažieji svečiai parodė, ką patys moka: deklamavo eilėraščius, skaičiavo, kartu su visais žaidė.

Tikimės, kad būsimiesiems pirmokėliams mūsų mokykla taps sava ir miela. Lauksime jų Rugsėjo 1-ąją!

Laima Samosionokienė, pradinių klasių mokytoja